Tóth Menyhért

All 15569

COVID-19, koronavírus tájékoztató

Kedves Látogatóink!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket a hazánkban is megjelent COVID-19, koronavírussal kapcsolatos jelenlegi intézkedéseinkről.

Miután a vírus elleni elsődleges védekezés az alapos kézmosás és az alapvető higiénia betartása, ezért intézményünkben kézfertőtlenítésre alkalmas tisztítószereket helyeztünk el a mosdókban. Kérünk minden Látogatót, hogy a könyvtár tereinek használata előtt mosson kezet a kihelyezett tájékoztatók szerint!

Mi magunk is fokozott figyelmet fordítunk a higiéniára, naponta többször fertőtlenítjük azokat a felületeket, amelyeket mindnyájan használunk, és szellőztetjük a helyiségeket.

Kérünk továbbá mindenkit, hogy megfázásos vagy influenzaszerű tünetekkel ne látogassák intézményünket!

Figyelemmel kísérjük a helyzet alakulását, a kormány által felállított operatív törzs közleményeit, valamint fenntartónk utasításait.

Azonban amíg ellenkező utasítást nem kapunk, igyekszünk a könyvtár szolgáltatásait zavartalanul biztosítani.

Együttműködésüket köszönjük!