Könyvbemutató

A Tóth Menyhért Városi Könyvtár szeretettel várja az érdeklődőket:
2017. november. 23-án délután 17.00 órakor megrendezésre kerülő író-olvasó találkozóján melynek témája Döme Ibolya Élj igazán című könyve.

A könyvről a szerző ajánlása:

„A könyv bátorítást ad a mindennapokhoz. A szerző a könyvében arra bíztat, találd meg a saját utad, fedezd fel Önmagad, éld az Életed szíved szerint. Neked szól a könyv, ha nehézségeket tapasztalsz, vágysz az önfejlesztésre, a változásra, szeretnél tudatosabban élni, úgy érzed többre vagy képes. Minden helyzet az életben egy változást hoz, fejlődést ad vagy visszaesést, a hozzáállásodon múlik, hogyan kezeled. Önbecsülésed növelése erősít, magabiztossá tesz így könnyebben elérheted mindazt, ami fontos számodra. A lelkiállapotod meghatározza a napjaid, gondolataid, érzéseid. Döntéseid alakítják sorsodat. A szerző megosztja Veled tapasztalatait, nézeteit, melyek segítették őt a fejlődésben, megerősítették az úton, amíg elérte az egyensúlyt, a belső békét, a boldogságot. A könyvben található gyakorlatok alkalmazásával új szokásokat alakíthatsz ki. Az olvasás során találsz olyan mondatokat, melyek erőt adnak ahhoz, hogy megtedd mindazt, amit eddig nem mertél, megéld az álmaid melyekről már lemondtál. Találd meg ki vagy, tölts időt magaddal, lelj rá lelki békédre, higgy magadban, éld meg az élet szépségét! Élj igazán! Hidd el, megérdemled! Indulj el, nyiss új fejezetet életedben!”